Takım

BEITRAINING®deki iletişim noktanız:

BEITRAINING® hepsinden öte- bizim memnuniyetimiz ve programların süregelen ileri gelişiminden sorumlu insanlardır.

Diplomalı Ekonomist Andreas C. Fürsattel, Baş Yönetici – CEO

Dipl. Betriebswirt Andreas C. Fürsattel, Geschäftsführer

Bay Andreas C. Fürsattel kariyerine satış işiyle başladı. 20li yaşlarının başında Alman hizmet endüstrisinde 600den fazla kişiden oluşan bir satış takımını kurdu ve yönetti.

Bunun akabinde üç yıl süreyle bölgesel bir Avrupa havayolu şirketinin CEO’luğunu yaptı. 

1996’dan beri Bay Fürsattel BEI’ın Almanca konuşan pazardaki Ulusal Eğitim Direktörüdür.

2001’de günlük yönetim sorumluluklarıyla BEITRAINING International’ın direktörü ve ortağı oldu.

Rodman Gil Ostrander, Kurucu ve Başkan

Rodman Gil Ostrander

Bay Rodman Gil Ostrander’ın Kuzey Amerika ve Avrupa pazarlarındaki gayrimenkul satışları, franchise geliştirme, satış yönetimi ve eğitim konularında 30 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

1996’dan 2001’e kadar, 750’den fazla ofis kurarak RE/MAX’in Avrupa’daki franchise gayrimenkul sisteminin genişlemesine müdahil oldu.

En son olarak da BEIGROUP adlı şirketi kurdu.

Diplomalı Ekonomist Arnulf Taiber, Kıdemli Kurumsal Eğitmen

Arnulf Taiber

1951’de Weidenau/Sieg’de doğan ve üniversiteden ekonomist derecesiyle mezun olan Bay Arnulf Taiber kariyerine Almanya’da Procter & Gamble ile başladı.

25 yılı aşkın bir sürede Koblenz’deki Kimberly-Clark GmbH’de ve Tokyo’daki Kao  Şirketi’nin Alman bölgesel genel merkezinde yönetim alanında bir çok pozisyon sahibi oldu.

Bu şirketlerde Genel Müdür olarak var olan ülkelerdeki pazar payının artırılması, yeni pazarlar açılmasının sorumluluklarının alınması ve dahil olan iki yeni yeri yönetme konularından sorumluydu. 

2005’te Bay Taiber BEI Grup GmbH’ye katıldı ve Almanya’da bu işin geliştirilmesi ve kurulmasına yardım etti. BEI seminerleri için birçok sertifikaya sahiptir ve bugün anahtar hesapların ve dâhili çalışanların eğitimlerinden sorumludur.