Mobil öğrenme

Kendiniz için ne zaman ve nerede öğrenmek istediğinize karar verin!

Çalışanlarınızı motive etmek ve onların yeni şeyler öğrenme konusunda hevesli olmasını ve bu bilgileri şirketinizde paylaşmasını ister misiniz? Çalışanlarınınız eğitimine olan yatırımınızın buna değer bir girişim olmasını ister misiniz?

Günlük işlemler genellikle öğrenme ve tekrarla alakalı zaman eksikliği problemini vurgular. Mobil öğrenme ve mikroöğrenme, öğrenme için ilginç fırsatlar açar. Artan mobil ekipman (akıllı telefonlar, tabletler, notebooklar) kullanımı öğrenme için harika bir fırsat yaratır.

Mobil öğrenmenin avantajı şudur, herhangi bir yerde ve herhangi bir zamanda öğrenebilirsiniz (mesela bekleme zamanlarında).Mikroöğrenme küçük adımlarla küçük öğrenme birimlerinde öğrenmeyi içerir. Tam uyan tekrarlama fırsatıyla bu sistem bilginin kalıcı tutulmasında beynimizi destekler. Mobil öğrenme ve mikroöğrenme birbirini ideal bir biçimde tamamlar.

BEITRAINING® KnowledgePulse® seminerlerden değer katılan sürekliliği ve katılımcıların kendi (öğrenme) başarılarının kontrolünü ele almalarını sağlar.Bir çocuğa bilgiyi pratiğe dökme oyunu oynatan bir çözüm.

Bilgi transferi konusunda yeni fikirler hakkında daha fazlasını öğrenin ve ile uzun süren genişleyen bilginin etkilerinden faydalanın BEITRAINING® KnowledgePulse®.