Franchise Satış Sistemi

Franchise Selling System©

Franchise satışı çoğu satışçının tecrübe ettiği en karmaşık satışlardan biridir. Bir franchise satın alma kararı şunları içerir: iş, hayat tarzı, yatırım, küresel bağlantılar, uluslar arası iş standartları ve  öncü girişimcilik. Franchise satış temsilcileri frachise adaylarıyla en doğrudan irtibata sahiplerdir. Bu da müşterilerin satın alma kararlarında en çok etkiye onların sahip olduğu anlamına gelir. Bu yüzden, detaylı nitelendirme, etkili satış becerileri, yapıları belirli sunum yolları ve güçlü ilişki kurma stratejileri franchise verenlerin tabanı için çok önemlidir. 

Proaktif bir satış modeli organize bir irtibat sistemi, müşteri ihtiyaçları odaklı bir sunum ve satış kapama dahilinde satışçıların müşterilerini bulmalarını, nitelendirmelerini ve müşterilerine satış yapmalarını teşvik eder. Satış yaklaşımını inşa ederek satışçılar tüm satış süreçlerindeki ‘bilinçli rakip’ olurlar ve böylece istikrarlı sonuçlar ve daha stabil, başarılı bir gelecek üretme konusunda kendilerini daha güvende hissederler.

Franchise Selling System©  Franchise satış temsilcisi için gerekli olan günlük iş alışkanlıklarına odaklanır. Bu program özellikle ofisten evden, otel toplantı odalarına, ‘Kahvaltı Sunumları’na kadar teknolojik destekle veya destek olmadan satış sunumlarını desteklemek için çok çeşitli yerlerde çalışmak zorunda olanlar için amaçlanmıştır.

NE ÖĞRENECEKSİNİZ?

  • Müşterileri nerede bulacağınızı
  • Odaklı bir takip sisteminin değerini
  • Müşterinin aklını karıştırmadan çoklu bir ürün seçeneğini nasıl sunacağınızı
  • Ne sattığınızı ve insanların neden aldığının net anlaşılmasını
  • Müşteriyi para, motivasyon ve becerileri için nasıl nitelendireceğinizi
  • Sunum çevresini nasıl kontrol edeceğinizi
  • Müşterilerin yönelttiği normal itirazları
  • Yönelttikleri itirazlar için ihtiyacınız olan cevapları
  • İşi nasıl planlayacağınızı ve planı nasıl işleteceğinizi!

NE ELDE EDECEKSİNİZ?

Franchise Selling System©  katılımcıları satış sürecini kontrol etmenin sonuçları kontrol etmenin anahtarı olduğunu öğrenecekler. Müşteri güvenini inşa etmek ve müşteri memnuniyeti başarılı bir franchise satış adımının iki bileşenidir.

KİMLER BAŞVURMALIDIR?

Franchise alanlar, baş franchiseler ve işleri iş ya da ofis çevresi dışında satış yapmak olan satış temsilcileri.

NE KADAR SÜRÜYOR?

4 gün.

Seminerler

Art Kurs Standort Region Land Start date istek

Dates on request